Kurumsal

Hakkımızda

Ardan Yangın, yangın söndürme sektörde en iyi olma adına dünden bugüne hizmet vermiş kendi alanında öncü olmuş bir firmadır.

Geleceğin en iyi şekilde korunmasını sağlamak adına, yangın söndürme sistemlerinde eğitimler veren ve bu sistemleri en iyi şekilde kurulmasını amaçlayan firmamız; otomatik yangın söndürme sistemleri, yangın söndürücüler ve yangın ekipmanlarını kullanımınıza sunmaktadır.

 

Yangın söndürme sistemleri bugünlerimizi yarın olabilecek tüm tehlikelere karşı bilinçlendirerek bulunduğunuz ortamları kaliteli ve profesyonel ekip ve ekipmanlarımız tarafından güvenli hale getirmektedir.

 

Geride bıraktığımız tüm işlerin garantisini vererek bugünlere güvenle ulaşmasını sağlayarak misyonumuzu her zaman korumuş ve muhafaza etmişizdir.

 

Yarına hazırladığımız güvenli ortamları siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri ile birlikte çalışarak daha iyi yerlere getirebileceğimizin vizyonunu elde ediyor, uygun fiyat garantisini sizlere sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kuruluşumuzdan bu yana hizmet anlayışımızda ki ilk önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetidir.

Misyonumuz

Yaşam alanlarını, can ve mal güvenliğine karşı yangından korumayı esas almış, gerekli tüm ekip ve ekipmanları yangın söndürme sistemleri üzerine geliştirmiştir. Güvenilir ortamlar hazırlamak adına dünden bugüne yurt içinde, yangın söndürme sistemleri kurarak misyonunu genişletmiştir.

Vizyonumuz

Yangın söndürme sistemleri alanında hizmet veren firmamız, yenilikçiliği, profesyonelliği ve müşteri memnuniyetini esas almıştır. Yangın söndürme cihazlarını uluslararası standartlara uygun kullanarak gelişen teknolojiyi de yakından takip etmektedir.

Kalite Politikamız

Ardan yangın, vizyon ve misyonunun gelişmesinde, öncelik müşteri memnuniyetini ele almış bu önceliği ve memnuniyeti yangın söndürme sistemlerinde kullandığı kaliteli ve kullanımı kolay cihazları ile sağlamıştır. Gelişimdeki en büyük etkiyi özenli işçilik ve kaliteli ürünler borçludur.

Profesyonel Ekip0%
Kaliteli Ürün0%
Hızlı İş Teslimatı0%
Uygun Fiyat0%
Profesyonel Ekip0%
×