Otomatik Söndürme Sistemleri

Yangınla mücadele konusunda otomatik söndürme sistemleri büyük önem arz etmektedir. Ülkemizde ve dünyada sürekli olarak güvenliğimizi sağlamak adına otomatik söndürme sistemleri geliştirilmesi için, Ar ge çalışmaları yapılmaya devam etmektedir. Firmamız otomatik söndürme sistemleri konusunda fiyatları en uygun seviyede tutarak her şirketin ulaşabilmesini hedeflemektedir. İstanbul ve çevre illerinde otomatik söndürme sistemleri kurulumu ve montajını yapan en uygun firma olmasıyla tercih sebebidir.

 

Otomatik söndürme sistemleri birçok başlık altında toplanabilmektedir. Ardan yangın olarak otomatik söndürme sistemlerinin kurulumunu yaparak firmaların ve binaların yangın güvenliğine katkıda bulunmak ve firmamız kalitesine uygun otomatik söndürme sistemleri kurulumu yapmak her zaman önceliğimiz olmaktadır. Yangınla mücadele etmek için ilk önce bilinçlenmeyi sağlamak gerekmektedir. Otomatik söndürme sistemleri her ortama uygun olarak kurulabilmektedir. Yangın anında müdahale için ilk 5 dakika çok önemlidir bunun için biz sürekli tetikte olamayız ama bizim yerimize güvenliğimizi otomatik söndürme sistemleri her zaman sağlamaktadır

Otomatik söndürme sistemleri;

Ülkemiz genelinde dünya standartlarına uygun olarak hizmet verebilmek için TSE denetimlerine bağlı kalarak ve TSE denetimlerinden geçmiş kaliteli malzemeler kullanmak gerekmektedir. Firmamız bu konuda kaliteden taviz vermeden en kaliteli hizmeti sağlamak adına fiyatı arka planda tutarak kalite ve garanti kapsamında hizmet vermektedir. Otomatik söndürme sistemleri 3 ana başlık altında toplanabilmektedir; sulu otomatik yangın söndürme sistemleri, kuru kimyevi tozlu otomatik yangın söndürme sistemleri, gazlı otomatik yangın söndürme sistemleri olarak sınıflandırılabilmektedir. Yangın konusunda bilmemiz gereken şeylerden biriside bizi yangından koruyacak kişinin gene biz olduğudur bilinçli olmak yangın konusunda önlemler almak ve iş güvenliği konusundaki her detayı titizlikle yerine getirmek bizi ve çevremizdekileri korumak adına çok önemlidir. Otomatik yangın söndürme sistemleri yanma olayının gereksinimi olan havadaki oksijen miktarını düşürerek yangından korunmamızı sağlamaktadır. Ardan yangın olarak tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı sağlamak adına her zaman yanındayız.

 

Otomatik söndürme sistemleri kurulumu kadar bakım ve kontrollerinin yapılması da çok büyük önem içermektedir. Ardan yangın olarak kurulumu yaptığımız tüm otomatik söndürme sistemlerinin yönetmeliğe uygun olarak 4 yıl garantisini vermekteyiz. Garanti kapsamında tüm otomatik söndürme sistemleri bakımları rutin olarak kontrol ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde yangın söndürücülere muayene bakım ve dolum işlemi yapacak elemanların yetkilendirilmesi konusunda eğitim almış personellerimiz sayesinde TSE denetimlerinde ülke standartlarının üzerinde hizmet kalitesine sahip olduğumuz kanıtlanmıştır. Otomatik söndürme sistemleri tüm yangın sınıflarına uygun olarak güvenliğinizi sağlamanızı sağlamaktadır. Yangın sınıfları katı sıvı ve gaz olarak 3 ana başlıkta toplanmaktadır. Ardan yangın olarak her firmaya keşif ve inceleme yapmamız için bizi aramalarını tavsiye ediyoruz. Otomatik söndürme sistemlerinin kurulumu ve montajı firmalar ve binalar özelinde risk sınıflarına göre değişmektedir, ezbere yapılan her iş sizin güvenliğiniz konusunda zor duruma düşmenizi sağlayacaktır.

 

Ardan yangın her zaman yanınızda tek yapmanız gereken randevu talebinizi oluşturup güvenliğinizi bize emanet etmek. İstanbul , Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illerine aynı gün içerisinde servis hizmeti sağlayabilecek kapasiteye sahip olan firmamız tüm belgelere sahip olmakla beraber kurulumunu yaptığı otomatik söndürme sistemleri konusunda tüm eğitimleri verebilecek eğitime sahip personelleri bünyesinde bulundurmasından dolayı firma olarak büyük bir gurur içerindedir. Ardan yangın olarak eğitimin önemini biliyoruz ve bu konuda eksik kalmamak için sektörümüzdeki tüm yenilikleri sürekli takip ederek tüm seminer ve fuarlara katılarak istişarelerde bulunup firmamızın vermiş olduğu hizmetleri geliştirmek için elimizdeki tüm imkanları kullanarak tercih sebebi olmak adına markamızı sürekli geliştirmekteyiz.

×